Schody na wymiar

Data dodania: 31.05.2020


Schody pojawiają się w wielu domach prowadząc na wyższe piętra lub tylko na strych. Producent schodów na wymiar jest w stanie stworzyć dla nas konstrukcję indywidualnie dopasowaną do naszych potrzeb.
Jakie schody są nam potrzebne?
Tak, wiemy, że są nam potrzebne schody na piętro albo te, które pozwolą nam wejść do piwnicy. Jednak, czy będą potrzebne nam schody kręte, policzkowe, czy też schody ażurowe? Dobry producent schodów drewnianych powinien zrobić dokładny wywiad i zaprezentować klientom poszczególne modele, dzięki czemu będą w stanie oni dopasować dla siebie odpowiedni wzór, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale także estetyczny. W przypadku schodów prowadzących na wyższe piętra, wystawionych na widok publiczny należy dopasować je również do wystroju wnętrz całego pomieszczenia. Co nie oznacza, że schody na strych lub do piwnicy mają być byle jakie. Ich wygląd również musi być odpowiedni.
Producent schodów drewnianych – montaż
Każdy producent schodów drewnianych nie tylko powinien oferować swoim klientom sprzedaż danego produktu. Musi on również zapewnić im odpowiedni montaż. Prace rozpoczynają się od ustawienia słupa konstrukcyjnego w dobrym miejscu. W następnej kolejności nakłada się po kolei stopnie – zaczynając od poziomu najniższej kondygnacji. Stopnie muszą być przesunięte w stosunku do siebie o taką samą odległość. Ważne jest również odpowiednie wykończenie schodów. W przypadku konstrukcji drewnianych całość musi zostać pokryta odpowiednim lakierem i impregnatem.

Cennik Wycena Schodów